Wigilia Akademicka 2023

W dniu 11 grudnia 2023 r. w Instytucie Orientalistyki UJ odbyła się Wigilia Akademicka zorganizowana przez Koło Naukowe Turkologów UJ.

W wydarzeniu udział wzięli studenci studiów licencjackich i magisterskich oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni Katedry Turkologii. Na początek p. Bartosz Doniec, student I roku przedstawił prezentację z wyjazdów studentów z Koła Naukowego Turkologów UJ i Koła  Naukowego Studentów Historii Sztuki UJ Sekcji Sztuki Bliskiego i Dalekiego Wschodu do Wilanowa i do Gołotczyzny i Ciechanowa. Następnie p. Filip Góral przedstawił prezentację przygotowana przez studentów I roku studiów licencjackich na temat świąt tureckich. Po prezentacjach przewodnicząca Koła Naukowego złożyła życzenia dla zgromadzonych. Na koniec podziękowania za pracę na rzecz Koła i życzenia złożyła opiekunka Koła Naukowego dr Jordanka Georgiewa-Okoń.