Spotkanie pt. "Praktyki - tak czy nie?"

14 marca 2023 r. w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia UJ kadra Katedry Turkologii zaprosiła studentów na spotkanie pt. "Praktyki - tak czy nie?"

Przedstawiono na nim projekt wprowadzenia do programu kierunku filologia orientalna – turkologia praktyk i poproszono studentów o wyrażenie opinii. Dr hab. Marzanna Pomorska i dr Barbara Podolak przekazały wnioski z gromadzonych danych i analiz, wyjaśniły powody oraz wskazały cele przyświecające wprowadzeniu praktyk. W trakcie debaty przedstawiono też wyniki krótkiej ankiety, przeprowadzonej bezpośrednio przed spotkaniem. Wydarzenie miało formę stacjonarną.