Wizyta dr hab. Banu Özdemir i dr hab. Esry Karakuş Tayşi

Wizyta dr hab. <span lang=”tr”>Banu Özdemir</span> i dr hab. Esry <span lang=”tr”>Karakuş Tayşi</span>

W dniach 26-28 października 2021 roku gośćmi w Katedrze Turkologii były: dr hab. Banu Özdemir, kierownik Katedry Języka i Literatury Tureckiej na uniwersytecie w Kütahyi oraz dr hab. Esra Karakuş Tayşi.

Na co dzień zajmują się nauczaniem języka tureckiego jako obcego, a ich przyjazd w celach szkoleniowych służył przede wszystkim wymianie doświadczeń dydaktycznych. Obserwowały zajęcia z "Praktycznej nauki języka tureckiego" na pierwszym i trzecim roku studiów licencjackich, prowadzone przez dr Sylwię Filipowską, spotkały się również z pracownikami Katedry Turkologii.